Pramoninis SFP modulis 1.25G

Pramoninis SFP modulis 1.25G

OPTSFPMM1310LCPRAM
Last items in stock
€32.11
No tax
  • Perdavimo greitis: 1.25Gb
  • Perdavimo tipas: multi mode
  • Bangų ilgis: 1310nm
  • Perdavimo nuotolis: 2km

 
1 Item
Product added to compare.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.