Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-LC/UPC Duplex 0.5 m

Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-LC/UPC Duplex 0.5 m

OPTJUNGLCLCDUP05M
Yra sandėlyje
10,42 €
Nėra mokesčio
  • LC UPC į LC UPC
  • Duplex
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • Ilgis: 0.5 m.

 
  • Pagrindinis
  • LizdasLC UPC į LC UPC
  • Kabelio storis2.0mm
  • Kabelio ilgis0.5 m
  • SpalvaYellow
50 Prekės
Prekė pridėta palyginimui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.