Optinis integruojamas keitiklis UTEPO SFP-10G-300M

Optinis integruojamas keitiklis UTEPO SFP-10G-300M

OPTSFPUTPSFP10G300M
Yra sandėlyje
41,10 €
Nėra mokesčio
  • Optinis integruojamas keitiklis UTEPO SFP-10G-300M
  • Mažas energijos suvartojimas
  • Maksimalus sujungimo nuotolis 300m on 2000MHz/km MMF
  • Maksimalus greitis iki 10Gbps

 

Daiktas

Aprašymas

Galia

Energijos šaltinis

By the host power supply

Įtampos diapozonas

DC3.15V - 3.45V

Energijos suvartojimas

1W

Optiniai bruožai

Optinis bangų nuotolis

850nm

Šviesos išskyrimo galia

-6.5dBm ~ -1dBm

Optinis jautrumas

-11dBm

Perdavimo characteristika

Optinio pluošto bruožai

Multi-mode 50μm MMF

Optinio pluošto prievadas

duplex-LC

Perdavimo nuotolis

300m

Apsauga

ESD

1a contact discharge 3 level

1b air discharge 3 level

Per: IEC61000-4-2

Aplinkos įtaka

Darbinė temperatūra

-5℃ ~ 70℃

Laikymo temperatūrap>

-40℃ ~ 75℃

Atsparumas drėgmei

0-95%

Mechaniniai parametrai

Matmenys(L x W x H)

55.4mm x 13.7mm x 8.5mm

Medžiaga

Stainless steel

Spalva

White

Svoris

17g

4 Prekės
Prekė pridėta palyginimui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.