Kompiuteriniai tinklai

Išparduota
Optinių tinklų įranga

Optinis kabelis SCTG-0-12SM

KOSING12SKG652G
0,81 EUR
Optinis kabelis lauko ir vidaus sąlygoms12 skaidulų, Single Mode G652D\'Central Tube\'Stiklo siūlų sluoksnisJuodas PЕ.
Išparduota
Optinių tinklų įranga

Optinis kabelis SCTG-M-2SM

KOSING2SKG657A
0,51 EUR
Optinis kabelis Lauko sąlygoms2 skaidulų, Single Mode G657A\'Central Tube\', du nešantieji elementai iš plieninės vielosStiklo siūlų sluoksnisOranžinis PЕ.
Išparduota
Optinių tinklų įranga

Optinis kabelis SCTG-0-4SM

KOSING4SKG652D
0,64 EUR
Optinis kabelisLauko sąlygoms4 skaidulųSingle Mode G652D\'Central Tube\'Stiklo siūlų sluoksnisJuodas PE.
Išparduota
Komutatoriai, signalo perdavimas

Komutatorius UTEPO UTP7204GE-HPOE

Utepo
SWITCHUTP7204GEHPOE
132,64 EUR
4 x 10/100/1000Base-T downstream jungtys2 x 1000Mbps SFP Port ir 2 x 10/100/1000Base-T uplink jungtys4 x PoE jungtys
Išparduota
Komutatoriai, signalo perdavimas

Komutatorius UTEPO UTP7308GE-POE

Utepo
SWITCHUTP7308GEPOE
291,71 EUR
8 x 10/100/1000Base-T PoE RJ45 downstream jungtys4 x 1000Base-X SFP uplink  jungtys8 x PoE jungtysWatchdog funkcija
Prieinamas
Komutatoriai, signalo perdavimas

Komutatorius D-Link DGS-1016C

SWITCHDDGS-1016C
88,56 EUR
Komutatorius su 16 10/100/1000Base-T prievadų ir energijos taupymo funkcija
Išparduota
Komutatoriai, signalo perdavimas

Video/audio skirstytuvas Hikvision DS-KAD612

Hikvision
MBKDSKAD612
190,85 EUR
DS-KAD612 yra integruotas video/audio skirstytuvas, palaikantis įrenginių maitinimą per tinklą12 lizdų įrenginių maitinimui4 papildomi lizdai bendram tinklui
Išparduota
Komutatoriai, signalo perdavimas

Komutatorius UTEPO UTP3-GSW04-TPD60

Utepo
SWITCHUTEPOGSW04-TPD60
93,59 EUR
2 x 10/100/1000Base-T uplink Ethernet jungtys5-asis portas palaiko Gigabit PD (powered device) funkciją.4 x 10/100/1000Base-T (PoE) jungtys4 x PoE jungtys
Išparduota
Komutatoriai, signalo perdavimas

Komutatorius Wi-Tek WI-SG108

SWITCHWISG108
26,24 EUR
8GE Full Gigabit komutatorius8 x 10/100/1000Mbps RJ45 jungtysGreen Ethernet technologija sumažina energijos suvartojimą iki 82% Plug and play, nereikalauja konfigūracijos
Prieinamas
Komutatoriai, signalo perdavimas

Komutatorius UTEPO UTP1-SW0801-TP60-4P

Utepo
SWITCHSW0801TP604P
73,33 EUR
8 PoE jungčių komutatorius (4 POE)8x10/100Base-TX Ethernet jungtys (su 4 PoE jungtimis)
Rodoma 1-24 iš 100 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į patikusių sarašą
Prekė pridėta palyginimui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.