Optinis pigteilas SC/UPC
Optinis pigteilas SC/UPC
Optinis pigteilas SC/UPC
Optinis pigteilas SC/UPC

Optinis pigteilas SC/UPC

OPPIGLCUPCMMOM3
Yra sandėlyje
2,36 €
Nėra mokesčio
  • Sujungimas: LC to LC
  • Pluošto klasė: OM3 50/125μm
  • Kabelio ilgis: 2m

 
  • Pagrindinis
  • Sujungimo tipasLC to LC
  • Pluošto klasėOM3 50/125μm
  • Kabelio skersmuo3.0mm
  • Pluoštinių virvelių struktūraSingle Armored, Stainless Steel Tube
  • Darbinės sąlygos (temperatūra)-25~70°C
Prekė pridėta palyginimui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.