Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC SM Duplex (2 m.)
Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC SM Duplex (2 m.)
Optinis jungiamasis laidas...
Optinis jungiamasis laidas...

Optinis jungiamasis laidas LC/UPC-SC/UPC SM Duplex (2 m.)

OPJUNGLCSCSM2MDU2MM
Yra sandėlyje
8,71 €
Nėra mokesčio
  • LC/UPC į SC/UPC SM
  • Duplex
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • Ilgis: 2 m.

 
  • Pagrindinis
  • LizdasLC/UPC į SC/UPC SM
  • Kabelio storis2.0mm
  • Kabelio ilgis2 m
  • SpalvaYellow
Prekė pridėta palyginimui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.