SFP BiDi modulis 1.25G RX1550
SFP BiDi modulis 1.25G RX1550
SFP BiDi modulis 1.25G RX1550
SFP BiDi modulis 1.25G RX1550

SFP BiDi modulis 1.25G RX1550

OPTSFPRX1550SC3KM
Yra sandėlyje
23,87 €
Nėra mokesčio
  • SC
  • Perdavimo greitis: 1.25Gb
  • Perdavimo tipas: single mode
  • Bangų ilgis: RX1550
  • Perdavimo nuotolis: 3km

Prekė pridėta palyginimui.